Novinky

ON-LINE VÝUKA ANGLIČTINY

16. 3. 2021

Vážení a drazí,

vzhledem ke stávající situaci způsobené COVID-19 nabízím všem zájemcům o studium angličtiny možnost výuky "on-line",
jinými slovy tzv. na dálku.

Nebráním se použití jakékoliv platformy, která "on-lie" výuku umožňuje - WhatsApp, Messenger, Microsoft Teams, Skype apod.

Připomínám, že také rád pomohu s přípravou na angličtinu (doučím, dovysvětlím gramatiku, poradím s domácími úkoly, pomohu vypracovat slohové práce apod.) všem zájemcům z řad žáků ZŠ, SŠ, ale i studentům VŠ, kteří to v současné době rozhodně nemají v jakési improvizované "domácí škole" jednoduché.

Srdečně zdravím a neváhejte se ozvat. Jsem tu stále pro Vás!

Číst více

Dokončuji další knihu

16. 3. 2021

Vážení a drazí,

chtěl bych tímto nesmírně poděkovat všem, kteří si zakoupili nebo uvažují o koupi mé knihy Nedělejme z angličtiny vědu. Někteří z vás mi dokonce poskytli zpětnou vazbu ve formě udělení hodnocení, recenze či zasláním e-mailu. Pocit, který autor zažívá, je-li o jeho knihu zájem, je nepopsatelným zadostiučiněním za odvedenou práci. Velice si vaší přízně vážím. Ještě jednou díky!

Zároveň vám prozradím, že již dokončuji knihu další. Ve které vám podrobněji povím, jak jednoduše zvládnout některá "klasická" úskalí (slovíčka, gramatiku, výslovnost atd.), s nimiž se žáci angličtiny při studiu potýkají.

Kniha bude opět plná skutečných příběhů lidí, jež jsem v průběhu své "kariéry" poznal.

Máte se na co těšit! 

Číst více

Nedělejme z angličtiny vědu

Nedělejme z angličtiny vědu

25. 11. 2019

S radostí vám oznamuji, že v prosinci 2018 vyšla moje nová kniha Nedělejme z angličtiny vědu.

Objednat si ji můžete (v případě zájmu s podpisem autora ZDARMA) v mém e-shopu, prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky či e-mailem. K dostání je také v různých internetových a kamenných knihkupectvích.

Knihu vám rád po dohodě osobně předám (týká se zájemců z okolí Ústí nad Labem) nebo zašlu na dobírku. Číst více